Monday 19 Feb Mon 19 Feb
Tuesday 20 Feb Tue 20 Feb
Wednesday 21 Feb Wed 21 Feb
Thursday 22 Feb Thu 22 Feb
Friday 23 Feb Fri 23 Feb
Saturday 24 Feb Sat 24 Feb
Sunday 25 Feb Sun 25 Feb
Perfect Pilates 09:00 - 10:00 Anna Annema 
 
Aerobics - medium intensity 10:00 - 11:00 Dylan Bosch 
 
 
 
 
 
Fit4Kids 17:00 - 18:00 Salvester de Graaf 
 
 
 
Teens Dance 18:30 - 19:30 Léjanne Jansen 
 
 
 
Salsa Fitness 19:30 - 20:30 Léjanne Jansen 
Bootcamp Zeewolde 19:30 - 20:30  
 
 
 
Fusion 20:30 - 21:30 Anna Annema 
Perfect Pilates 20:30 - 21:15 Lara van de Poppe 
 
Relaxercise 21:15 - 21:30 Lara van de Poppe 
Perfect Pilates 09:00 - 10:00 Ursula Lankreyer 
 
Senior Fit 10:00 - 11:00 Ursula Lankreyer 
 
 
 
 
Kids Kickboksen (6 t/m 9) 16:30 - 17:30 Salvester de Graaf 
 
 
Kids Kickboksen (10 t/m 14) 17:30 - 18:30 Salvester de Graaf 
 
 
Thaiboksen (mannen) 19:00 - 20:00 Salvester de Graaf 
 
 
Fusion 19:30 - 20:30 Jairo Birsak 
 
Ladies Kickboksen 20:00 - 21:00 Salvester de Graaf 
 
 
 
 
Zaktraining 21:00 - 21:50 Salvester de Graaf 
 
Perfect Pilates 09:00 - 10:00 Ursula Lankreyer 
 
Fusion 10:00 - 11:00 Ursula Lankreyer 
 
 
 
 
 
Fit4Kids 17:00 - 18:00 Marcel de Groot 
 
 
 
 
 
 
 
Spinning 19:30 - 20:30 Astrid Smit 
Bootcamp Zeewolde 19:30 - 20:30  
 
 
 
Fusion 20:30 - 21:30  
Perfect Pilates 20:30 - 21:15 Ursula Lankreyer 
 
Relaxercise 21:15 - 21:30 Ursula Lankreyer 
Perfect Pilates 09:00 - 10:00 Anna Annema 
 
Salsa Fitness 10:00 - 11:00 Anna Annema 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Paaldansen (beginners) 19:15 - 20:15 Coralie Bourdrel 
Ladies Kickboksen 19:15 - 20:15 Salvester de Graaf 
 
 
 
Pole Dancing 20:15 - 21:15 Coralie Bourdrel 
Zaktraining 20:15 - 21:00 Salvester de Graaf 
Fusion 20:30 - 21:30 Marcel de Groot 
 
 
 
Fusion 09:00 - 10:00 Ursula Lankreyer 
 
Perfect Pilates 10:00 - 11:00 Ursula Lankreyer 
 
 
Senior Fit 11:00 - 12:00 Ursula Lankreyer 
 
 
Fit4Kids 17:00 - 18:00 Marcel de Groot 
Kids Kickboksen (6 t/m 9) 17:00 - 18:00 Salvester de Graaf 
 
Kids Kickboksen (10 t/m 14) 18:00 - 19:00 Salvester de Graaf 
 
 
 
 
Thaiboksen (mannen) 19:30 - 20:30 Salvester de Graaf 
 
 
 
 
Zaktraining 20:30 - 21:30 Salvester de Graaf 
 
 
 
Salsa Fitness 09:00 - 10:00 Alejandro Casas 
 
Bootcamp Zeewolde 10:00 - 11:00 Alejandro Casas 
Toddler Dance 10:00 - 11:00 Jonne Dieleman 
Zaktraining 10:15 - 11:15 Salvester de Graaf 
 
Spinning 11:15 - 12:15 Alejandro Casas 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Spinning 09:30 - 10:30 Dylan Bosch